AUTOR

Peter Köhler

ČAS ČÍTANIA

5 minút

PUBLIKOVANÉ

Január, 2021

KVALITA

Na kvalite nám záleží

Makový olej vyrábaný nami, obsahuje vysoký obsah omega 3 a 6 mastných kyselín, vitamínov a minerálov. Na kardiovaskulárny aparát má pozitívny vplyv hlavne kyselina linolová, ktorá sa dáva do súvislosti s nižším výskytom rakoviny. Využitie má najmä pri prevencii voči osteoporóze. Makový olej je lisovaný za studena zo sivomodrých semienok maku. Je výborným pomocníkom aj na podráždenú pleť, starostlivosti o pokožku, vlasy, nechty. Dodáva pleti esenciálne mastné kyseliny (polynenasýtené (cca 70 %) a mononenasýtené mastné kyseliny (cca 15 %), hydratuje pokožku a dodáva jej prirodzený mladistvý vzhľad, má upokojujúci účinok na psychiku, pomáha zaspať, pôsobí proti stresu, má dobé účinky pri angíne, anémii, reumatických ochoreniach, migréne, chronickej únave.

Kvalitný makový olej

Jedinečný

Vôňa makového oleja je veľmi jemná a vďaka tomu pôsobí na človeka upokojujúco. Je vhodný aj pre tehotné ženy, pretože podporuje vývoj mozgu detí. Taktiež ho môžu užívať aj deti od troch rokov života.

Podporuje trávenie a chudnutie. Makový olej je vhodný na každodenné používanie pridávaním do rôznych pokrmov, napríklad do šalátov, omáčok, polievok alebo koláčov. Nemusíte ho pridávať len do jedla, dá sa užívať aj priamo 1 čajová lyžica nalačno pred raňajkami a druhá pred večerou.

Za studena lisovaný olej najvyššej kvality

Makový olej 200ml

Makový olej vyrábaný nami, obsahuje vysoký obsah omega 6 mastných kyselín, vitamínov a minerálov. Je lisovaný za studena zo sivomodrých semienok a jeho jemná vôňa pôsobí na človeka upokojujúco.

Cena: 6,99€