AUTOR

Peter Köhler

ČAS ČÍTANIA

5 minút

PUBLIKOVANÉ

Január, 2021

O NÁS

Regionálny výrobca z východného Slovenska

Nami vyrábané oleje lisované za studena sú „živé“ potraviny získané z rastlín najstarším a najšetrnejším spôsobom. Tieto sa totiž lisujú pri nízkych teplotách. Teda všetky základné živiny, antioxidanty, zdravé mastné kyseliny a vitamíny, ako A, B, C a E sú zachované. 

Lisovanie oleja je relatívne náročný postup a nedokáže vyprodukovať rovnaké množstvo oleja ako pri rafinovaných olejoch, preto sú o niečo drahšie. Olej lisujeme na jednom z najlepších lisovacích zariadení v Európe, kde prioritou je jednoznačne kvalita nášho produktu pri zachovaní všetkých hygienických štandardov a korektný prístup, za ktorý ručíme našim menom.  Makový olej sme sa snažili zabaliť do netradičného balenia, aby sme sa takto odlíšili od ostatných výrobcov. Výnimočná chuť oleja lisovaného za studena je výsledkom prírodných aromatických látok, ktoré pri lisovaní zostávajú v oleji a neboli potlačené výrobou pri vysokých teplotách (kvôli výťažnosti) alebo použitím rozpúšťadiel.

DIZAJN

Jedinečná etiketa

Potešte svojich blízkych a obchodných partnerov, kvalitným slovenským produktom. Ponúkame Vám možnosť vlastnej etikety s vlastným logom.

Za studena lisovaný olej najvyššej kvality

Makový olej 200ml

Makový olej vyrábaný nami, obsahuje vysoký obsah omega 6 mastných kyselín, vitamínov a minerálov. Je lisovaný za studena zo sivomodrých semienok a jeho jemná vôňa pôsobí na človeka upokojujúco.

Cena: 6,99€